Stanowimy zespół specjalistów z dużym doświadczeniem, którzy w nowoczesny sposób integrują działania  coachingowo – szkoleniowe oraz consultingowe. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić Twojej firmie unikalne rozwiązania, które sprawią, że wszystkie biznesowe płaszczyzny będą ze sobą idealnie współgrać.

Wiemy o tym, że każda firma jest żywym organizmem, w którym różne procesy oddziałują na siebie. Traktowanie poszczególnych działów jako osobnych bytów nie pozwala na wyłapanie tych zależności. Dlatego w Consiliaris Perspektywy podchodzimy do firm holistycznie i zapewniamy profesjonalną pomoc i wsparcie w działaniach szkoleniowych, sprzedażowych, reklamowych czy HR-owych. Dzięki takiemu połączeniu możemy proponować usługi pojedyncze, pakietowe lub kompleksowe, jednak zawsze, usługi dopasowane do faktycznych potrzeb naszego klienta.

Lubimy pracować z ludźmi. 80% naszych zleceń pochodzi z rekomendacji od klientów, dlatego „dobre relacje” to dla nas coś więcej niż hasło reklamowe.

Pomagamy

Pragniemy dzielić się naszymi sukcesami z otaczającym światem, a zwłaszcza z tymi, którzy często nie mieli tyle szczęścia co my. Dlatego część naszych zysków przekazujemy na wsparcie schronisk dla zwierząt i domów dziecka. Zapraszamy również do naszej siedziby, gdzie znajdują się specjalne puszki, z których datki przekazane zostaną na szczytne cele.