W czasach, gdy dociera do nas około 5.000 reklam na dzień, firmy prześcigają się w swoich pomysłach na marketing i reklamę. My również dbamy wizerunek firmy, dlatego tak dużą wagę przykładamy do rekomendacji. To między innymi referencje pozwalają nam budować zaufanie u Nowego Klienta.

Jeśli kiedykolwiek korzystałaś/ korzystałeś z naszych usług jako Klient, lub jeśli współpracowałaś/ współpracowałeś z nami jako Partner Biznesowy, prosimy Cię o wystawienie rekomendacji. Dzięki temu będziemy jeszcze bardziej wiarygodni dla naszych nowych Klientów.


★★★★★ Moje pierwsze spotkanie z Anitą jako coachem nastąpiło podczas konferencji Profectus zorganizowanej na UJ. Miałam tam okazję obserwować ją zarówno podczas wykładu jak i warsztatu. Spodobał mi się sposób pracy łączący w sobie profesjonalizm zawodowca z poczuciem humoru i pasją charakteryzującą osobę życzliwą i pełną sympatii do ludzi. Dlatego zdecydowałam się na kilka spotkań indywidualnych, aby z pomocą Anity rozwikłać parę rzeczy, które do tej pory nie dawały mi spokoju.
Podoba mi się pomysł pierwszego bezpłatnego spotkania, na którym obie miałyśmy okazję lepiej się poznać i zdecydować o dalszym ciągu. Każde następne spotkanie niosło ze sobą konkretne wskazówki i wytyczne dotyczące spraw omawianych. Brak „lania wody” i nieodkładanie rzeczy w nieskończoność pozwoliły na sprecyzowanie paru istotnych kwestii dotyczących nurtujących mnie problemów. 
Anita nie komentuje, nie wyraża własnych opinii, nie krytykuje, nie stawia gotowych odpowiedzi, nie wyręcza Klienta w braniu odpowiedzialności za swoje życie. To na początku może być trudne i nawet wywoływało mój lekki protest, ale w konsekwencji okazało się znakomitym rozwiązaniem, wszak nikt inny jak my sami nie będzie żył za nas. 
Raczej podpowiada, kieruje, każe zmagać się ze swoimi skostniałymi poglądami i tym samym sprawia, że podjęcie decyzji wraz ze wszystkimi jej konsekwencjami należy do nas.
Podoba mi się Jej styl pracy, cierpliwość i stawianie wymagań. To naprawdę jest skuteczne  
Pozdrawiam
Bernadeta

Benadeta Polit

(były/obecny klient)

wystawiono 2014-08-01

Rekomendacja były/obecny klient

Gorąco mogę zarekomendować Anitę, jako bardzo dobrego współpracownika. Praca z nią to czysta przyjemność, a posiadane przez nią doświadczenie jako Coach sprawia, że wszystkie niemożliwe rzeczy, stają się realne do zrealizowania.

Arkadiusz Śnieżek

(były/obecny klient)

wystawiono 2014-05-30

Rekomendacja były/obecny klient

Sekcja Trenerska Koła Nauk Psychologicznych PRAGMA oraz Instytut Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego serdecznie dziękują Pani Anicie Michalskiej za wygłoszenie wykładu „Które zasady, techniki i narzędzia coachingowe wykorzystywać w życiu, tak po prostu?” podczas III Naukowej Konferencji Trenersko-Coachingowej PROFECTUS Szkolenia i coaching inspiracją do zmiany w życiu człowieka i organizacji, która odbyła się 24-25 maja 2014 roku w Krakowie.

Karolina Kaduszkiewicz

(W im. Komitetu Organizacyjnego, Koordynator Główny Karolina Kaduszkiewicz)

wystawiono 2014-05-24

Rekomendacja W im. Komitetu Organizacyjnego, Koordynator Główny Karolina Kaduszkiewicz

Sekcja Trenerska Koła Nauk Psychologicznych PRAGMA oraz Instytut Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego serdecznie dziękują Pani Anicie Michalskiej za przeprowadzenie warsztatu „Nasz umysł nie zna się na żartach. Jak wykorzystać tą wiedzę, aby zmienić swoje życie?” podczas III Naukowej Konferencji Trenersko-Coachingowej PROFECTUS Szkolenia i coaching inspiracją do zmiany w życiu człowieka i organizacji, która odbyła się 24-25 maja 2014 roku w Krakowie.

Karolina Kaduszkiewicz

(W im. Komitetu Organizacyjnego, Koordynator Główny Karolina Kaduszkiewicz)

wystawiono 2014-05-24

Rekomendacja W im. Komitetu Organizacyjnego, Koordynator Główny Karolina Kaduszkiewicz

Spotykamy na swojej drodze niezwykłych ludzi, a w życiu nie ma przypadków! Więc z przyjemnością i pełnym przekonaniem rekomenduję Anitę – profesjonalnego coacha, a przede wszystkim – przedsiębiorczą kobietę, która swoim przykładem udowadnia, że to co robi z taką pasją – działa!

Coaching z Anitą, jest dla wszystkich aktywnych osób, które chcą więcej, dla których możliwość kreowania rzeczywistości jest frajdą, którzy chcą mięć dystans do siebie i świata, a jednocześnie być świadomym własnego ja w szerszym kontekście zawodowym i osobistym.

Mój proces trwa.. Dziękuję.

Marta Kowalczyk

(były/obecny klient)

wystawiono 2014-01-14

Rekomendacja były/obecny klient

Z przyjemnością polecam Panią Anitę Michalską, jako indywidualnego coacha.
Anita ma wieloletnie doświadczenie biznesowe i zarządcze, ale też jest osobą o wielkiej ciekawości poznawczej i dociekliwości. Jej stale poszerzana wiedza, dogłębne studiowanie warsztatu oraz refleksje i wnioski z własnych życiowych doświadczeń czynią ją wiarygodnym i przekonywającym coachem, wnikliwym i słuchającym, przy czym jednocześnie nie unika ona zadawania odważnych pytań swojemu coachee. Ten styl bardzo mi odpowiada, ponieważ zmusza mnie-coachee do pełnej szczerości z samą sobą i do wytężonej nad sobą pracy.
Sesje z Anitą przebiegały w sposób bardzo uporządkowany, na pierwszym spotkaniu wspólnie ustaliłyśmy zasady naszej współpracy i wzajemne oczekiwania. Anita udowodniła, że jest bardzo dobrze przygotowana merytorycznie do prowadzenia indywidualnego coachingu. W trakcie odbytych sesji zyskałam zarówno w rozwoju w sferze zawodowej, jaki i osobistej.
Jeżeli miałbym doradzić komukolwiek osobę, która potrafi, dzięki swojemu dużemu zaangażowaniu, empatii oraz doświadczeniu, uruchomić pozytywny proces przemiany wewnętrznej, to bez wahania wskazałabym na Anitę.
Sesje coachingowe pozwoliły mi na lepsze poznanie siebie i motywów swojego działania, a także uświadomiły, że to jak odbieramy sytuacje życiowe i zachowania innych wobec nas, zależy głównie od naszego nastawienia. Dzięki spotkaniom z Anitą uświadomiłam sobie, że nie mam wpływu na zachowania innych, ale mam wpływ na swoje reakcje i odczucia. Jestem wdzięczna Anicie za okazaną pomoc, bo teraz już wiem, co robić, aby być bardziej spokojną i szczęśliwą, a reszta zależy wyłącznie ode mnie.
Dzięki Anicie mogłam zmierzyć się nie tylko z problemami, które sama zidentyfikowałam, ale wprowadziłam też nowe elementy do mojego życia, które zwiększyły jego jakość.
A wszystko to, dzięki dużej wiedzy Anity, doskonałej komunikacji i nici porozumienia, która łatwo się między nami wytworzyła oraz umiejętnie zadawanym pytaniom i zadaniom.
Polecam Anitę, jako profesjonalnego coacha wszystkim tym, którzy chcą osiągnąć rozwój i pełnię w swoim życiu.

Agnieszka Buczak

(były/obecny klient)

wystawiono 2013-10-30

Rekomendacja były/obecny klient

Jak napisać rekomendacje dla coacha? Jak skoro zadaniem coacha jest to aby klient osiagnął swoje cele sam. A w zasadzie często żeby te cele wyartykułował , wydobył ujawnił? A później zrealizował. Sam. To co w końcu zrobił coach? Co zrobiła Anita? Ano po pierwsze swoją prospołeczną postawą i wege dietą oraz bezpośredniością spowodowała że zaufałam jej na tyle, aby na coaching sie zdecydować – a miałam pewne obawy. Można powiedzieć, że Anitę zesłały mi niebiosa w najbardziej odpowiedniej chwili bo też i nie szukałam coacha świadomie – po prostu spotkałam ją na swojej drodze. I niebiosom za to dziękuję. Bo spotkałam na swojej drodze kogoś kogo dawniej nazywano mędrcem, sędzią, nauczycielem a kto bez zbędnych słów i wykładów pozwala zrozumieć i siebie i świat. Pozwala aby klient zrobił to samodzielnie. Dostarcza niezbędnych narzędzi do analizy swojej sytuacji i zmiany. Dodaje odwagi. A w konsekwencji klient w końcu może np…. bez wyrzutów sumienia być szczęśliwym, oczywiście bez uszczerbku w systemie wartości, czego przyznam skrycie, nieco się obawiałam . Myślę, że wręcz pomaga w pielęgnowaniu tego co dla nas naprawdę najważniejsze. Może to wygląda jak opis zawodu a nie Anity – ale prawda jest taka, że o coaching i kcoach to dla mnie po prostu… Anita. Anito, kochana, dziękuję za wszystko!

PS. Niby coach to nie lekarz, ale Anita niweluje również bóle somatyczne . Bóle szczęki, które z racji sytuacji życiowej zaczęły mi coraz poważniej dokuczać już jakiś rok przed coachingingiem w „tajemniczy” sposób znikły . Dodam, iż nasze sesje dotyczyły zarówno spraw biznesowych jak i osobistych. A ich efektem są mniej i bardziej spektakularne zmiany w moim życiu zawodowym i osobistym. Anita proszę przypomnij mi aby przedstawić dodatkowe rekomendacje za 2 lata, bo myślę, że wtedy będzie naprawdę efektownie.

Aleksandra Worek-Skupień

(były/obecny klient)

wystawiono 2013-08-08

Rekomendacja były/obecny klient

Anita zaangażowała się w realizację projektu, nad którym procowałam jako studentka. Wydarzenie spotkało się z wielkim uznaniem uczestników. Po studiach, Anita wsparła mnie dobrą radą w zakresie mojego własnego biznesu za co jestem jej wdzięczna. Bardzo pomocna i otwarta osoba.

Anna Bratek

(były/obecny klient)

wystawiono 2013-07-19

Rekomendacja były/obecny klient

Zaświadcza się, że Pan Damian Ziętara w okresie 01.02.2011 r. do dnia 20.04.2013 r. prowadził zajęcia z zakresu indywidualnego coachingu, mentoringu oraz przywództwa dla średniej i wyższej kadry menedżerskiej w komórkach organizacyjnych Spółki NZOZ Remedis Sp. z o.o.

Krzysztof Mocarski

(Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej REMEDIS Sp. z o.o.)

wystawiono 2013-07-13

Rekomendacja Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej REMEDIS Sp. z o.o.

Damian Ziętara jest trenerem współpracującym z firmą Values (www.values.pl). W pierwszym półroczu 2013 był zaangażowany w cykl szkoleń, w tym bezpośrednio ze mną, z zakresu zarządzania sobą, relacji, komunikacji i przywództwa jaki realizujemy dla Top Managementu PZU. Potwierdzam jego profesjonalizm i zaangażowanie.

Jacek Santorski

(Values- Grupa Firm Doradczych)

wystawiono 2013-06-30

Rekomendacja Values- Grupa Firm Doradczych

Anita jako coach – pełen profesjonalizm, max. zaangażowanie, ogromna wiedza, cierpliwość i zrozumienie, umiejętność obserwacji i słuchania.
Coaching z Anitą to możliwość poznania siebie na nowo.
Gorąco polecam.

Konrad Dąbkowski

(były/obecny klient)

wystawiono 2013-06-20

Rekomendacja były/obecny klient

Niniejszym potwierdza się, że Pani Anita Michalska w dniu 25 maja 2013 r. przeprowadziła warsztat „Jak to się dzieje, że coaching działa nawet jak nie działa?” podczas „W stronę zmian VII” – projektu o statusie konferencji organizowanego w dniach 24-26 maja 2013 r. przez Koło Nauk Psychologicznych „Progma” działające przy Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Katarzyna Zgódko

(Koordynator projektu W Stronę Zmian VII)

wystawiono 2013-05-25

Sekcja Trenerska Koła Nauk Psychologicznych PROGMA oraz Instytut Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego serdecznie dziękują Pani Anicie Michalskiej za prowadzenie warsztatów, konsultacji coachingowych i ogromne wsparcie udzielone organizatorom podczas II Naukowej Konferencji Trenersko-Coachingowej pod nazwą PROFECTUS Szkolenia i coaching przestrzenią integracji różnych sfer  życia ludzkiego, która odbyła się 11-12 maja 2013 w Krakowie.

Aleksandra Ciura

(W im. Komitetu Organizacyjnego, Koordynator Główny Aleksandra Ciura)

wystawiono 2013-05-11

Otwartość. Szczerość. Umiejętności. Profesjonalizm.
A, i szczęście. Tak opisałabym Anitę. Poznałam ją jako trenera i zauroczył mnie jej styl pracy, gdzie łączy profesjonalizm i umiejętności z luzem, swobodą i otwartością. Anita łączy swoją wspaniałą osobowość z ogromnymi umiejętnościami. Dociekliwa, inteligentna, zabawna. No, i najważniejsze, zawsze jest sobą!

Marta Anna Żubrycka

(były/obecny klient)

wystawiono 2013-01-14

Rekomendacja były/obecny klient

„Miałam okazję uczestniczyć w kilku szkoleniach prowadzonych przez Anitę. Pełne profesjonalizmu podejście, umiejętność zbudowania fantastycznej atmosfery na warsztatach, autorytet i ogromna wiedza to tylko niektóre jej zalety. Z równym wdziękiem i profesjonalizmem poprowadzi indywidualne sesje coachingowe, jak i szkolenia grupowe. Dodatkowo, nieocenioną dla mnie cechą Anity jest jej szczególna dbałość o klienta i szacunek do niego. Zdecydowanie POLECAM!”

Magdalena Kunas

(były/obecny klient)

wystawiono 2012-11-26

Rekomendacja były/obecny klient

„To, co najbardziej podoba mi się u Anity, to jej konsekwencja. Nawet kiedy nalegam podczas sesji coachingowej „podpowiedz mi proszę”, Anita konsekwentnie zachowuje swój profesjonalizm. Zaskakuje mnie jej wiedza z dziedziny psychologii, socjologii i biznesu, wszystko to sprawia, że sesje z nią są na bardzo wysokim poziomie. Polecam coaching z Anitą wszystkim, którzy chcą zmienić swoje życie na lepsze, którzy chcą czuć komfort życia. Anita jest osobą godną zaufania.”

Joanna Sempruch

(były/obecny klient)

wystawiono 2012-11-23

Rekomendacja były/obecny klient

„Anita pomaga nawet jak człowiek jest już po sesji. W głowie zostają jej słowa „Musisz czy chcesz?” :) I od razu do celu dążysz śmiało! Polecam mojego super Coacha!”

Anna Protas-Rachwalska

(były/obecny klient)

wystawiono 2012-11-22

Rekomendacja były/obecny klient

Niniejszym listem potwierdzam wysokie kompetencje firmy Consiliaris, która profesjonalnie pomogła nam w przygotowaniu optymalnej strategii marketingowej oraz wykonała projekty graficzne do oklejenia samochodów firmowych. Na pierwszym spotkaniu przedstawicielki firmy dokładnie poznały nasz profil działalności, grupy docelowe, kanały dotarcia do klientów i sposoby sprzedaży. Były dokładne i dopytywały za każdym razem, gdy tylko coś wydawało im się niejasne i wymagało wyjaśnienia. Dzięki takiej postawie sporo dowiedziały się o firmie i cechach wyróżniających ją na rynku. Na kolejnym spotkaniu przedstawiły strategię marketingową podkreślając przy tym unikalne cechy firmy. Strategia była przygotowana profesjonalnie, z rozmachem a jednocześnie uwzględniała budżet firmy. Panie miały dużą wiedzę z zakresu marketingu, potrafiły w łatwy sposób wyjaśnić, jakie działania przyniosą oczekiwane rezultaty, a jakie będą tylko stratą czasu i pieniędzy, co więcej potrafiły to poprzeć konkretnymi przykładami. Dzięki temu wiele się dowiedziałem o marketingu pod kątem swojej firmy oraz mogłem z przekonaniem zaakceptować przedstawione rozwiązania. Chcę także podkreślić kompleksowość oferty Consiliaris. Firma posiada odpowiednie zasoby, żeby strategię z papieru przenieść do rzeczywistości. Konsultanci, graficy, wielu podwykonawców z różnych branż – wszystko to sprawia, że można powierzyć firmie wykonanie zadania i nie martwić się o resztę. W Consiliaris ludzie są zaangażowani w pracę i to widać. Dzięki temu efekt końcowy był zadowalający i spełnił oczekiwania. Dlatego gorąco polecam usługi Consiliaris innym a w przyszłości chętnie skorzystam z ich oferty ponownie.

Mikołaj Łagowski

(były/obecny klient)

wystawiono 2012-10-01

„Anita, należy do tych osób, którym, kiedy proszą o parę słów rekomendacji, masz ochotę odpowiedzieć – kochana, a co chciałabyś usłyszeć na swój temat? Mogłabym właściwie podpisać się pod wszystkim co mi podsuniesz – i byłoby to wciąż doskonale uczciwe i szczere. 
Ku pokrzepieniu serc cywilizacji zapatrzonych w siebie samych, istnieją jeszcze ludzie, którzy z szacunkiem potrafią słuchać innych. 
Pozdrawiam:*”

Katarzyna Dy

(były/obecny klient)

wystawiono 2012-09-08

Rekomendacja były/obecny klient

„Panią Anitę Michalską miałam przyjemność poznać pod koniec 2011 roku na szkoleniu pt. „Wykorzystanie narzędzi coachingowych w biznesie”, które p. Anita prowadziła. W czerwcu tego roku zdecydowałam się również na skorzystanie z usług p. Anity w zakresie coachingu.

Rekomenduję współpracę z panią Anią Michalską, ponieważ dzięki sesjom coachingowym zyskałam między innymi: większą elastyczność w delegowaniu zadań i podejmowaniu decyzji, efektywniejsze radzenie sobie ze stresem, narzędzia do efektywnego zarządza  firmą.

Praca coachingowa z p. Anitą zmobilizowała mnie do poszukiwania nowych rozwiązań, a także zmotywowała mnie do wprowadzenia zmian w działalności firmy, którą zarządzam. Zaczęłam bardziej doceniać swoich pracowników i ich kompetencje, skupiłam się na budowaniu relacji i atmosferze współpracy, co pozytywnie wpłynęło na cały zespół i znalazło odzwierciedlenie w wynikach finansowych firmy.

Polecam p. Anitę jako trenera i coacha – współpraca z takim partnerem biznesowym to prawdziwa przyjemność.”

Oliwia Mielnik

(były/obecny klient)

wystawiono 2012-08-20

„Miło mi przyznać, że miałam przyjemność współpracować z Anitą Michalską przez cały rok. Jako koordynator Sekcji Trenerskiej KNP Pragma zapraszałam wielokrotnie Anitę w charakterze trenera przyszłych szkoleniowców. Nie miałam wątpliwości co do jej umiejętności prowadzenia szkoleń. Jej profesjonalizm i dążenie do klarownego przekazywania treści uczestnikom spotkań Sekcji sprawiły, że kilkanaście osób z powodzeniem prowadzi dzisiaj wspaniale przygotowane szkolenia. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz spotkamy się na polu zawodowym.”

Edyta Zając

(były/obecny klient)

wystawiono 2012-07-31

Rekomendacja były/obecny klient

„Miałam okazję i niesamowitą przyjemność bycia klientem coachingowym Anity. To, co mnie ujęło, to jej niespotykana swoboda w trudnych tematach, a przy okazji umiejętność wspierania i nakierowywania na odnajdowanie w sobie siły. Wystarczyło kilka sesji, by znów uwierzyć, jak wielki mam w sobie potencjał. Szczerze polecam!”

Małgorzata Leduchowska

(były/obecny klient)

wystawiono 2012-07-25

Rekomendacja były/obecny klient

„Skorzystałam z usług Consiliaris Perspektywy w aspekcie graficznym, stworzyli dla mojej firmy logo, wizytówki, stronę internetową. Chociaż miałam bardzo konkretne pomysły co i jak ma wyglądać, okazało się że to co mi przedstawili było o stokroć lepsze. Mają otwarte głowy pełne ciekawych pomysłów. Warto na nich postawić!!”

Magdalena Hetman-Sawka

(były/obecny klient)

wystawiono 2012-07-03

Rekomendacja były/obecny klient

„Miałam przyjemność poznać Anitę Michalską jako uczestnik Jej szkoleń dla Sekcji Trenerskiej UJ oraz podczas współpracy przy Konferencji Trenersko-Coachingowej Profectus. Nie mogę powiedzieć o Niej po prostu trener czy coach. Jest to osoba, która inspiruje od pierwszej do ostatniej minuty spotkania. Co wyróżnia Ją spośród wielu to profesjonalizm, wewnętrzna spójność, pasja oraz coachingowe podejście do życia i pracy. Podejmując współpracę z Anitą Michalską wiem, że mogę liczyć na pełne zaangażowanie, najwyższe kompetencje oraz nieuchronny sukces.”

Aleksandra Ciura

(były/obecny klient)

wystawiono 2012-07-02

Rekomendacja były/obecny klient

„Anita jest w 100% profesjonalną osobą, podchodzącą do każdego zagadnienia w sposób przemyślany i indywidualny. Pełna energii, śmiało podejmująca trudne decyzje, będąca świetnym organizatorem, a jednocześnie osobą bardzo serdeczną i kontaktową. Szczerze polecam Anitę jako partnera przy realizacji dowolnego przedsięwzięcia biznesowego.”

Karol Czapik

(były/obecny klient)

wystawiono 2012-02-28

Rekomendacja były/obecny klient

„Anita to świetny specjalista w dziedzinie coachingu. Zaraża swoim entuzjazmem i zapałem do robienia rzeczy, o których człowiek zawsze marzył. Znakomicie pomogła mi odkryć swoje możliwości i nauczyła jak pracować nad sobą. Zawsze zaskakiwała mnie swoją kreatywnością w znalezieniu rozwiązania w dążeniu do celu.”

Marek Kępa

(były/obecny klient)

wystawiono 2012-02-06

Rekomendacja były/obecny klient

Poznałam Anitę, zupełnie przypadkiem, w momencie dużych zmian w moim życiu osobistym. Od razu wzbudziła moje zaufanie, więc zdecydowałam się na skorzystanie z jej pomocy coachingowej. Podeszła do sesji z zaangażowaniem, pasją i ambicją. Jest entuzjastyczną, energetyzującą osobą, z którą praca staje się o wiele łatwiejsza. Spotkania zawsze były treściwe i zróżnicowane, a Anita w każdej sytuacji potrafiła znaleźć nawet nietypowe narzędzia, które pomagały w rozwiązaniu problemu.

Sonia Wosiek

(były/obecny klient)

wystawiono 2011-03-23

Rekomendacja były/obecny klient

Pomagamy

Pragniemy dzielić się naszymi sukcesami z otaczającym światem, a zwłaszcza z tymi, którzy często nie mieli tyle szczęścia co my. Dlatego część naszych zysków przekazujemy na wsparcie schronisk dla zwierząt i domów dziecka. Zapraszamy również do naszej siedziby, gdzie znajdują się specjalne puszki, z których datki przekazane zostaną na szczytne cele.